۱ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸:۲۹
ساخت لوگو و نمايش دادن آن توسط تابلو هاي تبليغاتي، يكي از موثرترين راهكارها براي جلب مشتري و رونق كسب و كار براي مراكز تجاري، توليدي و...مي باشد. اين امر موجب معرفي برند، محصولات و عملكرد فعاليت شما مي گردد كه اين امر زمينه را براي افزايش ارتباط شما با مشتريان فراهم مي آورد.

تابلوسازي چيست؟
به فرآيند طراحي و توليد تابلو هاي تبليغاتي، فروشگاهي و …. تابلوسازي گفته مي شود. اين عمل به زير شاخه هاي مختلفي تقسيم شده است و با توجه به پيشرفت روز افزون علم و فناوري به اشكال مختلفي قابل توليد است كه در ادامه به معرفي انواع اين محصول مي پردازيم:
انواع تابلوسازي
انواع تابلوهاي تبليغاتي ساخته شده بدين شرح است:
تابلوي چلنيوم
اين تابلو زيباترين و پر تقاضا ترين نوع تابلو هاي امروزي مي باشد كه به شكل حروف هايي برجسته ساخته مي شود. اين حروف در رنگ هاي متفاوت و با استفاده از لايه چلنيوم ( رنگ هاي نقره اي، طلايي، مشكي و سفيد) توليد شده است، همچنين مي توان جهت افزايش زيبايي و جذابيت محصول درون حروف و يا زير هر كدام از نور هايي با رنگ زيبا استفاده نمود. اين حروف روي هر سطحي قابل نصب هستند.
تابلوي پلاستيكي
اين نوع تابلو مانند نمونه قبل شامل حروف برجسته مي باشد كه اين بار از جنس پلاستيك ساخته شده اند كه اين امر جذابيت و درخشش تابلو را افزايش داده ولي موجب مي شود تابلو از كناره ها به خوبي خوانايي نداشته باشد.اين تابلو در رنگ هاي متنوع و دلخواه قابل دسترسي است و براي زير سازي آن مي توان از هر متريالي استفاده نمود.
تابلوي فلزي
اين تابلو نيز مبتني بر ساخت حروف برجسته مي باشد با اين تفاوت كه اين بار از فلز براي ساخت اين حروف استفاده شده است. تابلوهاي فلزي اجازه نوردهي به شخص را  نمي دهند همچنين براي نصب اين تابلو ها از پايه هاي استفاده مي شوند كه به سطح پيچ خواهند شد، اين پايه فاصله اي را ايجاد خواهند نمود كه مي توان در آن، از نور هاي رنگي استفاده نمود و اگر نمي خواهيد اين فاصله ها را با نور پر كنيد مي توانيد از حروف فيبري نر و ماده استفاده كرد تا حروف كاملا روي سطح قرار بگيرد.
تابلوي رينگي
اين تابلو تركيبي از تابلوي فلزي و پلاستيكي مي باشد بدين صورت كه جهت زيبايي بيشتر حروف از جنس فلز توليد مي شوند و جهت ايجاد فضا براي عبور نور از يك لايه پلاستيك بر روي آنها استفاده شده است. همچنين يك لايه پلاستيك در زير حروف استفاده شده است كه موجب مي شود نوري كه از زير سطوح عبور مي كند بسيار زيباتر باشد.
تابلوي ال اي دي ثابت
اين تابلو زيبا و جذاب  توسط چراغ هاي ال اي دي كوچك ساخته شده اند و هر طرحي روي آنها قابل اجرا است.
تابلوي ال اي دي روان
اين تابلوها در دو مدل تكرنگ و مولتي كالر عرضه مي شوند، بر روي اين تابلوها مي توان هر مدل نوشته اي را با هر افكتي به نمايش گذاشت. در تابلوهاي تك رنگ زمينه كار به رنگ مشكي است و مي توان حروف را با هر رنگي مورد استفاده قرار داد اما در تابلوهاي مولتي كالر شما يك تلويزيون كامل در اختيار داريد كه مي توانيد هر فيلمي يا طرحي را به نمايش بگذاريد.
تابلوهاي كوچك و روان حكي
اين تابلوهاي كوچك به عنوان تابلوي راهنما مورد استفاده قرار مي گيرند و در اين تابلوها از شيشه به عنوان زمينه استفاده شده است و قاب آن از جنس پلكس ساخته شده و براي قرار دادن نورهاي ال اي دي مورد استفاده قرار ميگيرد.براي جذابيت بيشتر از چهار طرف بر روي اين تابلوها نور تابيده مي شود و طرح روي آنها تك رنگ خواهد بود.
تابلوهاي استيل
از اين مدل تابلوها جهت حك كردن نام شركت و قرار دادن آن در ورودي استفاده مي شود. اين قاب در مدل قاب دار و ساده و يا در رنگ طلايي و نقره توليد مي شود همچنين براي ساخت اين مدل مي توان حروف را روي پلكسي برش زده و روي استيل قرار داد.
تابلو با لامپ هاي نئون
همان طور كه از نام آن پيداست جهت ساخت اين تابلو از لامپ هاي نئون بهره مي برند. اين تابلوها به علت به كار بردن نور هاي رنگي بسيار زيبا و جذاب هستند.
تابلوسازي بنر
اين تابلو از ساده ترين مدل است كه توسط پايه هاي فلزي، بنر و نور ( از بيرون ) ساخته مي شود. بر روي اين مدل تابلو مي توان هر عكس يا نوشته اي را چاپ نمود. اين محصول بسته به كيفيت چاپ محصول، جنس و ضخامت بنر در قيمت هاي مختلفي عرضه مي شود.
تابلوي فلكس ( بدون نور )
در اين مدل تابلو هيچ محدوديتي از لحاظ طرح و رنگ وجود نداشته و مي توان ان را روي شاسي آهن يا قاب ورق گالوانيزه نصب نمود همچنين مي توان جهت تنوع نور را از بيرون بر روي آن اعمال نمود.
تابلوي فلكس ( نور از پشت )
اين تابلوي پرطرفدار و زيبا از جنس فلكس ساخته مي شود با اين تفاوت كه قاب آن را داراي عمق بيشتري نسبت به ديگر تابلوها بوده و قابليت قرار گيري لامپ مهتابي يا smd را دارا است.
تابلوي بك لايت
اين تابلو به تابلوي فضا بسته اطلاق مي شود و كيفيت نمايش بسيار بالايي دارد. اين تابلوها به طور معمول داراي قاب هستند كه از پشت تصوير نور را آن تابيده مي شود همچنين مي توان قاب را حذف نموده و از  چهارپايه با روكش آلومينيوم و استفاده از شيشه به جاي طلق براي استحكام كار استفاده نمود. براي ايجاد نور مي توان از لامپ هاي مهتابي يا smd و براي قاب دور آن نيز ميتوان از تابلوهايي از جنس چوب، آلومينيوم و پلكس استفاده نمود.كاربرد تابلو سازي
تابلوسازي مي تواند تاثيرات بسيار زيادي بر روي رونق كسب و كار شما داشته باشد.و افزون بر تبليغات بر روي كلاس كاري شما نيز اثرات مثبت دارد.
معرفي شركت يا مجموعه
معرفي محصولات
افزايش تعداد مشتريان
افزايش ثبات و كلاس كاري
افزايش جذابيت و زيبايي محيط كار
منبع: http://www.nikantnt.com/
نوشته شده توسط مددي | لینک ثابت | موضوع: آرشيو نظرات (0) 
 
طراحی سایت
طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی
www.webcando.ir

تابلو سازی
خدمات تابلو سازی پرکاس
perkasco.com

درمان بواسیر
درمان بواسیر با آخرین متد
clinicdarman.com/بواسیر-هموروئید/درمان-بواسیر/

شبیه ساز پرواز
خرید تجهیزات پرواز و شبیه سازی
www.irfly.ir

درمان هموروئيد با لیزر
درمان بواسیر با لیزر و هموروئید
clinicdarman.com/بواسیر-و-هموروئید/جراحی-هموروئید/

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی و منزل چید فرم
www.chidform.com/

نمای چوب
ترمووود و چوب نمای شرکت بریج
www.bridgeco.ir/

شقاق چیست
همه چیز درباره شقاق
www.darmancolorectal.com/fissure

فیشر
همه چیز درباره فیشر
www.darmancolorectal.com/fissure


طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
www.webcando.ir/web-design/marketing-site-design.html